banner553

banner552

UEFA Avrupa Ligi'nde Tur Atlayan Takımlar

3. ön eleme turu rövanş maçları tamamlandı.

SPOR 08.08.2014, 09:06 08.08.2014, 09:06 Kaddafi Kaya
UEFA Avrupa Ligi'nde Tur Atlayan Takımlar
 UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu rövanş maçları tamamlandı.

Rakiplerine üstünlük sağlayan Young Boys, Krasnodar, Zurya, RNK Split, Ruch, Astra, Shakhtyor, Stjarnan, Kardemir Karabükspor, PSV Eindhoven, Dinamo Moskova, Neftçi, Astana, Dinamo Minsk, Spartak Trnava, Hajduk Split, Club Brugge, Petrolul, Asteras, Sarajevo, Hull City, Elfsborg, Torino, Olympique Lyon, Real Sociedad, Omonia, Rio Ave, Zimbru ve Rijeka play-off turuna yükseldi.

Alınan sonuçlar şöyle:

Hajduk Split (Hırvatistan)-Shakhter (Kazakistan): 3-0 

AIK (İsveç)-Astana (Kazakistan): 0-3 

Chikhura Sachkhere (Gürcistan)-Neftçi (Azerbaycan): 2-3 

FH Hafnarfjördur (İzlanda)-Elfsborg (İsveç): 2-1 

Liberec (Çek Cumhuriyeti)-Astra (Romanya): 2-3 

Esbjerg (Danimarka)-Ruch (Polonya): 2-2 

Hapoel Kiryat Shmona (İsrail)-Dinamo Moskova (Rusya): 1-2 

Metalurg Üsküp (Makedonya)-Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-1 

Torino (İtalya)-Brommapojkarna (İsveç): 4-0 

St Pölten (Avusturya)-PSV Eindhoven (Hollanda): 2-3 

Rosenborg (Norveç)-Kardemir Karabükspor (Türkiye): 1-1 

Olympique Lyon (Fransa)-Mladá Boleslav (Çek Cumhuriyeti): 2-1 

Hull City (İngiltere)-Trencin (Slovakya): 2-1 

Rio Ave (Portekiz)-Göteborg (İsveç): 0-0 

CFR Cluj (Romanya)-Dinamo Minsk (Belarus): 0-2 

Molde (Norveç)-Zurya (Ukrayna): 1-2 

Ermis (Kıbrıs Rum Kesimi)-Young Boys (İsviçre): 0-2 

Viktroia Plzen (Çek Cumhuriyeti)-Petrolul (Romanya): 1-4 

Rijeka (Hırvatistan)-Vikingur (Fareo Adaları): 4-0 

Shakhtyor (Belarus)-Zulte Waregem (Belçika): 2-2 

Chornomorets Odesa (Ukrayna)-RNK Split (Hırvatistan): 0-0 

Lech Poznan (Polonya)-Stjarnan (İzlanda): 0-0 

Asteras (Yunanistan)-Mainz (Almanya): 3-1 

Krasnodar (Rusya)-Diosgyöri (Macaristan): 3-0 

Brondby (Danimarka)-Club Brugge (Belçika): 0-2 

Atromitos (Yunanistan)-Sarajevo (Bosna Hersek): 1-3 (uzatmada)

Aberdeen (İskoçya)-Real Sociedad (İspanya): 2-3 

Spartak Trnava (Slovakya)-Saint Johnstone (İskoçya): 1-1 

Zimbru (Moldova)-Grödig (Avusturya): 0-1 

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi play-off kuraları yarın İsviçre'nin Nyon kentinde çekilecek.
Kaynak: Anadolu Ajansı
banner551
Yorumlar (0)